STRONA GŁÓWNA   POWRÓT ŚRODKI CZYSTOŚCI  

Środki czystości
chemia gospodarcza
Chemia
profesjonalna
Artykuły higieniczne
Artykuły
gospodarcze
Pasta i krem
do mycia silnie
zabrudzonych rąk
Sprzęt do utrzymania czystości
Rękawice lateksowe,
ochrona rąk
Chemia kuchenna
dla gastronomii
Mapa
serwisu
ACTIVAS
sprzątanie
kompleksowe
i specjalistyczne
środki czystości - chemia gospodarcza

hurtownia środków czystości wrocław
środki czystości - chemia gospodarcza
środki czystości - chemia gospodarcza
środki czystości - chemia gospodarcza
 

UDRAŻNIACZE - KRETY DO PRZETYKANIA RUR - NEUTRALIZATOR DO SZAMB

    Granulki do udrażniania odpływów kanalizacyjnych, syfonów ORO

Udrażniacz w granulkach do rur ORO

 

Wyjątkowo sprawnie i skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia stałe (organiczne), udrażnia wszelkie zatory w rurach i odpływach kanalizacyjnych. Zabijając bakterie rozwiązuje problemy nieprzyjemnego zapachu. Nie uszkadza uszczelek połączeń kanalizacyjnych. Działa w zimnej wodzie. 1-2 nakrętki wsypać do otworu kanalizacyjnego i pozostawić w działaniu na około 15 minut, następnie spłukać dużą ilością wody. Profilaktycznie wsypując do odpływu 1 nakrętkę na tydzień udrażniacz skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Środek silnie żrący (zawiera wodorotlenek sodu).

Pojemność: 600g 

    Preparat do szamb - neutralizator ORO

BIO EKO Neutralizator do szamb ORO

 

Preparat przeznaczony jest do stosowania w instalacjach ściekowych z szambem. Zawiera mikroorganizmy przyspieszające biodegradację. Zmniejsza to intensywność nieprzyjemnych zapachów. Mikroorganizmy umieszczone są na nośniku mineralnym i zapakowane w saszetki z rozpuszczalnej folii. Regularne stosowanie preparatu zapewnia, poprzez wspieranie biodegradacji, zmniejszenie intensywności nieprzyjemnych zapachów oraz zmniejszenie częstotliwości opróżniania szamba.

Produkt przyjazny dla środowiska.

    Żel do udrażniania rur DIX

Żel do udrażniania rur i syfonów DIX

 

Żel do udrażniania rur odpływowych w zlewach i wannach – Hydraulik, jest wysoce skuteczny przy usuwaniu zatorów i złogów tłuszczu oraz innych substancji pochodzenia organicznego, które gromadzą się w rurach odpływowych i kolankach. Doskonale rozpuszcza tłuszcz, włosy, odpady kuchenne, papier, watę. Jest bezpieczny dla rur metalowych i plastikowych. Sprawia, że czynność przetykania rur nie wymaga stosowania metod mechanicznych, a tym samym staje się ona prosta i skuteczna w wykonaniu. Ze względu na gęstą - żelowatą konsystencję oraz wysoki ciężar właściwy, żel grawitacyjnie spływa do wnętrza rury, przebija lustro wody zgromadzonej w kolanku i dociera do miejsca zatoru.

Pojemność: 1l 

    Udrażniacz do rur w płynie DAILY SYSTEM

Udrażniacz rur w płynie Daily System

 

Preparat przeznaczony jest do chemicznego udrażniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Samoczynnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia stałe i organiczne, likwiduje nieprzyjemny zapach z kanalizacji, posiada właściwości antybakteryjne. Profilaktycznie stosować raz w tygodniu. Sposób użycia: do syfonu zlewu, brodzika, muszli klozetowej wlać 100 ml preparatu, odczekać 10 - 15 minut. Następnie spłukać dużą ilością ciepłej wody. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Produkt występuje również w postaci żelu.

Pojemność: 500ml 

    Udrażniacz do rur i syfonów w granulkach DAILY SYSTEM

Udrażniacz do rur i syfonów w granulkach Daily System

 

Doskonały środek do udrażniania i dezynfekcji rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Likwiduje nieprzyjemny zapach w kanalizacji. Samoczynnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia stałe i organiczne. Działa w ciepłej wodzie. 1-2 nakrętki wsypać do otworu kanalizacyjnego i pozostawić w działaniu na około 15 minut, następnie spłukać dużą ilością wody. Profilaktycznie wsypując do odpływu 1 nakrętkę na tydzień udrażniacz skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Środek silnie żrący (zawiera wodorotlenek sodu).

Pojemność: 500g 

    Udrażniacz do rur i syfonów w granulkach NORNIK

Udrażniacz do rur i syfonów w granulkach Nornik

 

Przeznaczony do udrażniania syfonów, zlewów, rur kanalizacyjnych. Rozpuszcza tłuszcz, odpadki spożywcze i inne zatory pochodzenia organicznego. 1-2 nakrętki wsypać do otworu kanalizacyjnego i pozostawić w działaniu na około 15 minut, następnie spłukać dużą ilością wody. Profilaktycznie wsypując do odpływu 1 nakrętkę na tydzień udrażniacz skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Środek silnie żrący (zawiera wodorotlenek sodu). Nie stosować do aluminium.

Pojemność: 500g, 1kg

 

Udrażniacze do przetykania rur i syfonów w płynie, żelu i granulkach, neutralizator do szamb