STRONA GŁÓWNA   POWRÓT ŚRODKI CZYSTOŚCI  

Środki czystości
chemia gospodarcza
Chemia
profesjonalna
Artykuły higieniczne
Artykuły
gospodarcze
Pasta i krem
do mycia silnie
zabrudzonych rąk
Sprzęt do utrzymania czystości
Rękawice lateksowe,
ochrona rąk
Chemia kuchenna
dla gastronomii
Mapa
serwisu
ACTIVAS
sprzątanie
kompleksowe
i specjalistyczne
środki czystości - chemia gospodarcza

hurtownia środków czystości wrocław
środki czystości - chemia gospodarcza
środki czystości - chemia gospodarcza
środki czystości - chemia gospodarcza
 

PŁYNY, ŻELE, PROSZKI I KOSTKI DO WC - DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI

    Płyny Domestos 24H

Domestos do WC - płyn dezynfekujący

 

Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący Domestos 24H skutecznie dezynfekuje, zabijając wszelkie gatunki bakterii wirusów i grzybów. Nowy bardziej gęsty Domestos ma udowodnioną moc - przylega do powierzchni toalety, aby nawet po spłukaniu zabijać bakterie. Stosowany codziennie zapobiega rozpylaniu bakterii podczas spłukiwania wody w toalecie, zapewniając bezpieczeństwo całej rodzinie.

Dostępne pojemności: 750ml, 1,25l, 5l

 

    Płyny Domestos Zero Kamienia

Domestos Zero Kamienia - zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący

 

Domestos Zero Kamienia skutecznie usuwa kamień i dezynfekuje toaletę, zabijając ukryte w kamieniu bakterie. Jest do trzech razy gęstszy niż inne płyny do toalet usuwające kamień, dzięki czemu długo utrzymuje się na ściankach muszli skutecznie działając również poniżej linii wody.

Pojemność: 750ml

 


    BREF Power Gel

Bref żel do WC

 

Żel do toalet Bref jest wyjątkowo skuteczny w usuwaniu brudu oraz kamienia i rdzy. Jest wyjątkowo gęsty, dzięki temu łatwiej i dłużej przylega do muszli toaletowej zapewniając długotrwałą higienę. Poręczny kształt butelki i specjalnie wyprofilowany dozownik umożliwia dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca pod obrzeżem muszli toaletowej. Pozostawia świeży zapach.

Dostępny w trzech wariantach zapachowych: Pine, Ocean, Citrus.

Pojemność: 750ml 

    Cif Power Cream w sprayu do łazienki

Cif Power Cream do łazienki

 

Proszki do czyszczenia i szorowania Ajax usuwają tłuszcz i nadają połysk. Łączą w sobie skuteczność w usuwaniu zaschniętego brudu i tłuszczu z delikatnością dla czyszczonych powierzchni. Czyszczą brud dzięki działaniu drobnoziarnistej substancji, są delikatne dzięki niskiemu wskaźnikowi twardości proszku, który sprawia, że bez zarysowań przywraca blask czyszczonym powierzchniom. Zastosowanie: wszystkie powierzchnie emaliowane, ceramiczne i chromowane.

Pojemność: 750ml

 

    TRIX Hot Red 3w1

Trix Hot Red 3w1 - żel czyszcząco-dezynfekujący

 

Trix do toalet Hot Red – Dezynfekujący, gęsty żel do toalet. Usuwa brud, osady z kamienia i rdzy, DEZYNFEKUJE. Dzięki odpowiedniej lepkości doskonale przylega do czyszczonych powierzchni wydłużając czas działania. Szybko i skutecznie usuwa brud i osady oraz niszczy wszystkie znane bakterie i wirusy. Posiada przyjemny zapach.

Dostępna pojemność: 5l

 

 

    Tytan płyn do mycia WC

Tytan do WC

 

Jest środkiem doskonale czyszczącym muszle ustępowe i ceramiczne urządzenia sanitarne. Usuwa osad kamienny, brud i przykry zapach. Właściwa konsystencja płynu ułatwia utrzymanie czystości bez konieczności szorowania - nawet z pionowych powierzchni preparat spływa bardzo wolno wydłużając czas działania. Odpowiednio wyprofilowana szyjka umożliwia nanoszenie płynu w miejsca trudno dostępne.

Dostępne pojemności: 700g, 5l

 

    Żel do WC ORO

Żel ORO do WC

 

Doskonale myje muszlę WC, usuwając zabrudzenia, osad wapienny i osady z moczu, nadaje przyjemny zapach. Polać żelem muszlę w środku i pod krawędzią, pozostawić na pewien czas działania. Następnie umyć szczotką i spłukać. W przypadku silnego zabrudzenia pozostawić żel na dłuższy czas, następnie umyć szczotką i spłukać. Nie stosować do mycia marmuru i innych powierzchni nieodpornych na działanie kwasów.

Pojemność: 750ml 

 

    Proszek do gruntownego czyszczenia WC

Proszek do gruntownego czyszczenia WC ORO

 

Silnie działający, agresywny środek przeznaczony do gruntownego czyszczenia muszli klozetowych. Spłukać toaletę i rozsypać proszek na ścianki muszli. Następnie odczekać ok. 30 min. i spłukać. Przy mocnym zabrudzeniu lub zakamienieniu muszli zasypać proszek i pozostawić na kilka godzin.

Pojemność: 1kg

 

    Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący WC Hit

Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący WC Hit

 

Zagęszczony płyn myjąco - dezynfekujący WC-HIT skutecznie dezynfekuje - zabija zarazki, usuwa przykry zapach oraz wybiela tkaniny. Stosowanie płynu nierozcieńczonego: należy równomiernie rozprowadzić pod obrzeżem muszli, odczekać 15 min. (można pozostawić na noc) następnie spłukać wodą. Studzienki spustowe - wlać płyn, można pozostawić na dłużej, spłukać wodą. Stosowanie płynu rozcieńczonego - Powierzchnie zmywalne (typu kafelki) - 50ml płynu dodać do 5l wody. Wybielanie tkanin 25ml płynu dodać do 5l wody, dokładnie wymieszać i zamoczyć tkaninę na około 45 min., dobrze wypłukać. W przypadku pozostawienia na noc użyć 10ml środka. Duże powierzchnie zmywalne (w szpitalach i innych placówkach opieki zdrowotnej) - aby zdezynfekować i wyczyścić duże powierzchnie należy użyć 1 części płynu na 3 części wody. Dokładnie spłukać po 15 min.

Pojemność: 750ml 

    Preparat myjąco-dezynfekujący VIP ACTIV CL

Zagęszczony preparat czyszcząco-dezynfekujący Vip Aktiv Cl

 

Preparat myjąco-wybielający "VIP ACTIV CL" to zagęszczony środek myjąco-wybielający o właściwościach dezynfekujących i antybakteryjnych. Do mycia sanitariatów i wybielania wszystkich powierzchni wodoodpornych. Zawiera podchloryn sodu dzięki któremu wykazuje właściwości dezynfekcyjne, bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wybielające.

Pojemność: 750ml, 1l

 

    Żel do mycia WC MIŚ

Żel do WC Miś

 

Żel MIŚ to wodny roztwór środków powierzchniowo-czynnych, kwasów mineralnych, kompozycji zapachowej i barwnika. Wysoka lepkość żelu pozwala na dłuższy kontakt z mytą powierzchnią, przez co zwiększa się skuteczność preparatu. Skutecznie usuwa stare osady, a dzięki niskiemu pH ma własności antybakteryjne. Niezastąpiony w bieżącym utrzymaniu czystości sanitariatów.

Pojemność: 750ml

 

    Płyn do mycia WC BŁYSK

Płyn do WC Błysk

 

Bardzo skuteczny w myciu muszli ustępowych, umywalek i wielu innych urządzeń sanitarnych. Doskonale usuwa zabrudzenia, osad wapienny i kamień moczowy. Pozostawia czystą, lśniącą i pachnącą powierzchnię.

Pojemność: 750ml

 

 

    Żel do mycia WC MORS

Żel do WC Mors

 

Wydajny, bardzo dobrze czyszczący żel do mycia WC i innych urządzeń sanitarnych. Doskonały stosunek ceny do wysokiej jakości. Czyści, odświeża, usuwa osady. Produkt polskiej firmy Polin. Specjalnie uformowana butelka plastikowa, ułatwiająca aplikowanie żelu w trudno dostępne miejsca. Produkt o zapachu cytrynowym.

Pojemność: 750ml, 5l

 

    Kostki toaletowe Domestos 3w1

Kostka toaletowa Domestos 3w1

 

Kostka toaletowa Domestos 3w1 to unikalne połączenie 3 warstw oraz 3 funkcji. Czyści tam, gdzie rozwijają się bakterie, zapobiega osadzaniu się kamienia, a pachnący żelowy pasek pozostawia długotrwały, świeży zapach. Kostka oferowana jest w 5 wersjach zapachowych: Atlantic, Pine, Citrus, Orange, Pink.

Gramatura: 40g

 

    Dwufazowa kostka do WC General Fresh

Dwufazowa kostka do WC General Fresh

 

Specjalnie dobrane składniki kostki zapachowej do WC działają antybakteryjnie, myją muszlę klozetową i zapobiegają osadzaniu się kamienia. Ponadto przy każdorazowym spłukiwaniu odświeżają i tworzą obfitą pianę. Kostki występują w czterech zapachach: cytrynowym, kwiatowym, leśnym, morskim

Gramatura: 40g

 

    Kostka toaletowa NEW FRESH

Kostka do WC New Fresh

 

Kostka toaletowa NEW FRESH zawiera anionowe środki powierzchniowo czynne, posiadające dobre właściwości emulgujące i odtłuszczające o wysokiej zdolności czyszczącej i myjącej. Zapobiega odkładaniu się na powierzchni toalety wszelkich osadów. Posiada właściwości antybakteryjne. Przy każdorazowym spłukaniu silnie obfita piana jednocześnie czyści muszlę wydzielając przyjemny, odświeżający zapach. Dostępne zapachy: cytrynowy, morski, leśny

Gramatura: 40g 

 

    Eau de Javel do dezynfecji powierzchni, sprzętów i wody

Javel do dezynfekcji powierzchni, sprzętów i wody

 

Płynny preparat dezynfekujący o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym i prątkobójczym. Uzyskał wiele pozytywnych rekomendacji instytucji państwowych i prywatnych, które doceniły wysoką jakość, skuteczność działania oraz wydajność preparatu. Znajduje zastosowanie w: 1. Placówkach służby zdrowia: dezynfekcja powierzchni i sprzętów 2. Gospodarce komunalnej: dezynfekcja wody do picia 3. Na pływalniach: dezynfekcja wody w basenach kąpielowych 4. W przemyśle spożywczym 5. W punktach żywienia zbiorowego  6. W budownictwie: zwalcza grzyby, mchy i pleśnie, zapobiega ich rozwojowi 7. W weterynarii.

Pojemność: 2l, 5l 

    Biobójczy preparat do mycia i dezynfekcji EKOLIZOL

EKOLIZOL biobójczy płyn do mycia i dezynfekcji

 

Preparat biobójczy do mycia i dezynfekcji ekolizol przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji powierzchni ceramicznych, emaliowanych oraz urządzeń sanitarnych jak toalety, muszle klozetowe, zlewy, wanny, bidety, brodziki itp. w gospodarstwie domowym, w placówkach publicznych i przemyśle. Zakres działania: bakteriobójczy i grzybobójczy.

Pojemność: 500ml, 1l, 5l 

 

Płyny i żele do WC, Proszek do gruntownego czyszczenia WC, kostki toaletowe do WC, dezynfekcja powierzchni