STRONA GŁÓWNA   POWRÓT ŚRODKI CZYSTOŚCI  

Środki czystości
chemia gospodarcza
Chemia
profesjonalna
Artykuły higieniczne
Artykuły
gospodarcze
Pasta i krem
do mycia silnie
zabrudzonych rąk
Sprzęt do utrzymania czystości
Rękawice lateksowe,
ochrona rąk
Chemia kuchenna
dla gastronomii
Mapa
serwisu
ACTIVAS
sprzątanie
kompleksowe
i specjalistyczne
środki czystości - chemia gospodarcza

hurtownia środków czystości wrocław
środki czystości - chemia gospodarcza
środki czystości - chemia gospodarcza
środki czystości - chemia gospodarcza
 

PŁYNY I ŻELE DO CZYSZCZENIA ARMATURY SANITARNEJ

    CILLIT kamień i rdza

CILLIT kamień i rdza

 

Cillit kamień i rdza skutecznie usuwa kamień, rdzę oraz inne osady, tłuste plamy, zacieki wodne, a także inny oporny brud. Nadaje piękny połysk elementom chromowanym takim, jak.: baterie łazienkowe i kuchenne, czy słuchawki prysznicowe. Polecany również do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej, glazury, porcelitu, szkła i plastiku. Aby uzyskać najlepszy efekt, wystarczy pozostawić go na chwilę na zardzewiałej powierzchni i przeczyścić wilgotną szmatką. Preparat Cillit kamień i rdza oferowany jest zarówno w formie płynu jak i żelu.

Pojemność: 450ml 

    Odkamieniacz - odrdzewiacz ORO spray

Odkamieniacz - odrdzewiacz ORO spray

 

Oro Fresh Spray odkamieniacz - odrdzewiacz armatury domowej oferowany jest w poręcznym opakowaniu ze spryskiwaczem. Preparat na bazie kwasu cytrynowego, przeznaczony do usuwania uporczywych osadów wapiennych z armatury i innych powierzchni w łazience i kuchni. Sposób użycia: Końcówkę spryskiwacza odpowiednio przekręcić, spryskać czyszczoną powierzchnię lub przedmiot, pozostawić na krótki czas działaniu preparatu, a następnie zetrzeć na mokro lub spłukać. Nie stosować w połączeniu ze środkami czystości zawierającymi chlor.

Pojemność: 500ml

    Płyn do czyszczenia kabin prysznicowych ORO

Płyn do czyszczenia kabin prysznicowych ORO

 

Płyn do mycia łazienek i kabin prysznicowych firmy ORO dostępny jest w trzech wersjach zapachowych: kwiatowy, lemon i orange. Bez trudu usuwa plamy wapienne, znakomicie myje kabiny prysznicowe, natryski, armatury, kafelki, wanny i muszle WC z tworzywa sztucznego i porcelany oraz elementy emaliowane. Spryskać powierzchnię i pozostawić na pewien czas działaniu. Następnie wytrzeć wilgotną ściereczką w przypadku silnego zabrudzenia czynność powtórzyć. Po użyciu dokładnie opłukać dyszę spryskiwacza. Pozostawia odświeżający zapach. Nie używać do mycia powierzchni z marmuru i wapienia."

Pojemność: 1l 

    Płyn do kabin prysznicowych DIX PROFESSIONAL

DIX Professional - kabiny prysznicowe

 

Płyn nowej generacji doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia, osad z mydła z powierzchni osłon kabin prysznicowych, zanieczyszczenia z powierzchni ceramicznych, tworzyw sztucznych oraz nalot z fug. Dzięki aktywnemu filtrowi ochronnemu, po użyciu woda z powierzchni całkowicie spływa, nie tworząc strug ani kropli, powierzchnia pozostaje błyszcząca bez wycierania. Usuwa zabrudzenia i odświeża elementy wyposażenia. Zawiera świeżą kompozycję zapachową przypominającą naturalny zapach morskiej bryzy. Oferowany jest w estetycznych i funkcjonalnych butelkach o pojemności 500 ml z rozpylaczem, co znacznie ułatwia nanoszenie preparatu na czyszczone powierzchnie.

Pojemność: 500ml 

    Płyn do czyszczenia fug DIX PROFESSIONAL

DIX Professional – fugi, powierzchnie ceramiczne i plastikowe

 

Płyn do mycia fug, ceramicznych powierzchni porowatych oraz płyt ceramicznych. Czyści również różne powierzchnie plastikowe: ramy okien PCV, parapety, siding, panele ścienne, meble ogrodowe. Doskonale usuwa mocne zabrudzenia, które gromadzą się w zakamarkach fug, nie powodując ich odbarwiania. Dzięki specjalnie dobranym składnikom usuwa również przypalenia i tłuszcz. UWAGA! Nie stosować do czyszczenia powierzchni drewnianych. Oferowany jest w estetycznych i funkcjonalnych butelkach o pojemności 500 ml, z rozpylaczem, co znacznie ułatwia nanoszenie go na czyszczone powierzchnie.

Pojemność: 500ml 

    Płyn do usuwania kamienia i rdzy TRIX

Płyn do usuwania kamienia i rdzy TRIX

 

Trix kamień i rdza - idealny środek do utrzymania czystości w Twojej łazience oraz kuchni. Usuwa brud, odkamienia i usuwa wszystkie osady nie niszcząc czyszczonej powierzchni. Dzięki odpowiedniej lepkości doskonale przylega do czyszczonych powierzchni wydłużając czas działania. Szybko i skutecznie usuwa brud i tłuszcze. Posiada przyjemny zapach.

Pojemność: 500ml 

 

    Płyn do usuwania kamienia i rdzy MORS

Płyn do usuwania kamienia i rdzy MORS

 

Płyn MORS kamień i rdza to niezawodny środek do czyszczenia armatury łazienkowej i urządzeń sanitarnych. Bardzo dobrze usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, zacieki wodne, tłuste plamy i inne zanieczyszczenia. Doskonale czyści powierzchnie z chromu, stali nierdzewnej i glazury. Czyszczonym powierzchniom przywraca blask, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia przyjemny świeży zapach.

Pojemność: 500ml 

 

    Żel kamień i rdza CINDY

Żel CINDY kamień i rdza

 

Doskonale usuwa kamień, rdzę, osad mydlany i zacieki wodne. Produkt szczególnie przydatny w domu: kuchni i łazience. Można stosować go do powierzchni chromowanych, stali nierdzewnej, glazury, armatury, ceramiki w tym urządzeń sanitarnych. Nie stosować do usuwania kamienia z czajników, grzałek elektrycznych itp.

Pojemność: 500ml 

 

Płyny i żele do usuwania kamienia i rdzy - Płyny do czyszczenia kabin prysznicowych i fug